Hakkımızda Konuşalım

1970 yıllarında ticarete başlayan Mehmet Cemil SANCAR bu yıllar içerisinde ustaları Yuvakim ve Vangel Zeheryadis’ten almış olduğu ticari tecrübe ve ahlakı kendi markasına aktararak Sancarlar Grubunun bugünkü marka değerini yaratmayı başarmıştır.

SANCARLAR GIDA’nın bugünkü vizyon ve misyon değerleri arasında ilk olarak çalışanın emeğine saygı ve haklarının korunması hedeflenmektedir. Hasırcılar Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bu ticarethane bugün yan markalarıyla varolan piyasa değerini mükemmeliyete bir adım daha yakınlaştırmayı amaçlamaktadır.

SANCARLAR GIDA haricinde Sancarlar Grubu olarak yapılan ve yapılacak olan  iş ortaklıkları ve farklı sektörel deneyimlerle marka değerini de arttırmayı hedeflemektedir. Özellikle Butik Çikolatacılık alanında farklı lezzetler sunmayı amaçlayan ve bu anlamda özel üretim çikolatalar yapan ‘’De’Volare’’ markasını 2013 yılı itibariyle kendi grubuna dahil etmiştir.

Gıda sektörüne de katkılarda bulunan Sancarlar Grubu almış olduğu ‘’SUCUKO’’ ve ‘’HomeCookShop’’ markalarıyla da sektöre farklı marka kimlikleri kazandırmaya devam etmektedir.

Sürekli değişim ve kusursuz müşteri memnuniyetini kendisine felsefe edinen Sancarlar Grubu varolan ve sürekli büyüme gösteren e-ticaret sektöründe de oluşumlarını ‘’www.eminonudunyasi.com’’ ve ‘’www.pazaralemi.com’’ markaları ile hayata geçirmeyi arzulamakta ve geleneksel Eminönü atmosferini,deneyimlerini online alana da yansıtmayı hedeflemektedir.

Geleneksel yapıdan gelen tecrübeli tüccarlığın ve iş adamı olmanın püf noktalarını öğrenebilmenin yolunun ancak ve ancak Tahtakale’den geçerek yaşanabileceğini söyleyen Sancarlar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı M.Cemil SANCAR  sektöre dair deneyimlerini siz değerli müşterilerimize Sancarlar Gıda markası altında her gün kusursuz olarak aktarmaktadır.

Müşterilerimize en uygun fiyat politikası gütmenin yanı sıra kaliteden ödün vermeden zamanında hizmet vermekten onur duymaktayız.

Sancarlar Gıda’nın Eminönü’nde Toptan ve Perakende alanında başka bir şubesi bulunmamaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 

Saygılarımızla,

SANCARLAR GIDA,AMBALAJ VE PLASTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

İletişim

Rüstempaşa Mahallesi Hasırcılar Caddesi No: 28 A Eminönü - İstanbul / TÜRKİYE
T: 0(212) 511 28 29 - 0(212) 513 90 91 - 0(212) 514 25 25 0(212) 513 65 65 - 0(212) 514 34 34 - 0(212) 514 56 56
F: 0(212) 513 60 78
info@sancarlar.com

Sosyal Medya

E-bülten